Το τροχόσπιτο είναι σε άριστη κατάσταση. Η πρώτη άδεια είναι 11/2002 και η αγορά από τον δεύτερο κάτοχο έγινε τον 06/2023, όπου και χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα. Διαθέτει άδεια κυκλοφορίας και είναι έτοιμο προς μεταβίβαση. Οι διαστάσεις είναι 4500 Χ 2200 Χ 2100 (μεταξόνιο) και 4160 Χ 2006 Χ 1906 (διαστάσεις αμάξης). Μεγάλο πλεονέκτημα είναι ότι είναι ελαφρύ και ευέλικτο, καλοσυντηρημένο, χωρίς προβλήματα στεγανότητας. Καινούρια ελαστικά, χούφτα, σταμπιλιζατέρ. Διαθέτει ποδηλατιέρα 2 ποδηλάτων, εφεδρικό τροχό - ρεζέρβα, φωτιστικά τέντας, κουζίνα 3 καυστήρων, νεροχύτη από ανοξείδωτο χάλυβα, κασέτα τουαλέτα, σίτες, παράθυρα με κουνοπιέρες & συσκοτίσεις και πόρτα εισόδου διαρούμενη, Έχουν προστεθεί φώτα led εντός και τα κρεβάτια είναι διπλά και μονό (μπορεί να γίνει μετατροπή σε κουκέτα αν χρειαστεί). Μαζί δίνεται και καινούρια κουκούλα Brunner αδιάβροχη (αγορά τον 11-2023). Βρίσκεται σταθμευμένο σε parking σκαφών στα νότια προάστια Αττικής.