Με την παράδοση δώρα για εσάς και τη νέα μοτοσυκλέτα σας!!
Το πιο ολοκληρωμένο και πολυτελές scooter στην κατηγορία των 125 Premium ήρθε και ταράσσει την τα νερά της κατηγορίας με την ¨λιμουζινάτη¨ 'άνεση και τεχνολογία που προσφέρει. Η ηλεκτρικά ρυθμιζόμενη ζελατίνα, σε συνδυασμό με τον τεράστιο χώρο αποσκευών που φιλοξένει 2 κράνη ανοίγουν την όρεξη σε όσους κατέχουν δίπλωμα A1 και όχι μόνο για απολαυστικές διαδρομές τόσο εντός αλλά και εκτός πόλης, τα πανίσχυρα φρένα με ABS πιστός σύμμαχος για ασφαλές φρενάρισμα κάτω από όλες τις συνθήκες ενώ ο γνωστός τέρας αξιοπιστίας κινητήρας 125 κυβικών παρέχει τόση δύναμη για την άνετη μετακίνηση ακόμα και δύο επιβατών!! Κάνε το δικό σου τώρα, επιλέγοντας το χρώμα που σου ταιριάζει μόνο με ένα τηλεφώνημα!!
- Ανταλλαγή της παλιάς σας μοτοσυκλέτας με καινούργια της αρεσκείας σας στην καλύτερη τιμή της αγοράς!!
* Χρηματοδότηση από 0% προκαταβολή με εξόφληση έως και 84 μήνες και δυνατότητα τηλεφωνικής αίτησης με άμεση έγκριση με τους καλύτερους όρους της αγοράς με δυνατότητα πληρωμής μέσω χρηματοδότησης και αποστολής όλων των εγγράφων οπουδήποτε εντός Ελλάδος, με δυνατότητα έγκρισης αυθημερόν
Δικαιολογητικά χρηματοδότησης για ιδιωτικούς και δημόσιους υπαλλήλους.
- Ταυτότητα
- Τελευταίο εκκαθαριστικό
- Τελευταία μηνιαία απόδειξη μισθοδοσίας
Δικαιολογητικά χρηματοδότησης για ελεύθερους επαγγελματίες.
- Ταυτότητα,
- Δυο Τελευταία εκκαθαριστικά.
Τιμή έκδοσης χωρίς Top Box: 5470
Τιμή έκδοσης με Top Box: 5870
Τιμή έκδοσης matt cynos grey Special Edition χωρίς Top Box: 5780
Τιμή έκδοσης matt cynos grey Special Edition με Top Box: 6180
- Αποστολή πανελλαδικά είτε με μεταφορική που σας
συστήνουμε η με δική σας
(Ωράριο λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή:08:00 έως 19:00 Σάββατο:09:00 έως 13:00)